Kvalitné postele z masívneho dreva

postel z masivu

Masívne drevo je v našich končinách jedným z najvyhľadávanejších a najobľúbenejších materiálov na stavbu a výrobu nábytku. Aj keď sa doba mení, vždy prichádzajú nové a nové nápady v bývaní a v nábytkárskej oblasti, masív je materiál, ktorý nikdy nevyjde z módy. Z masívu je možné vyrobiť každý kus nábytku, či už ide o moderný, klasický, alebo rustikálny nábytok.

 

Drevo, ako materiál v našich príbytkoch navodzuje určité spojenie s prírodou. Ďalšou výhodou je, že pri menšom mechanickom poškodení je celkom jednoduché poškodenie opraviť. Stačí poškodené miesto prebrúsiť a naolejovať, alebo navoskovať. Nábytok z masívu nikdy nevyjde z módy.

Masívne postele sa vyrábajú v rôznych dizajnoch. Poznáme moderné masívne postele, klasické masívne postele, ale aj rustikálne masívne postele. Postele z masívu sú mohutné a dodajú eleganciu a šmrnc každej spálni. K veľmi obľúbeným manželským posteliam patria manželské postele s jedným, alebo dvoma čelami. Čelo postele je vhodné, aj si v posteli radi čítate, o čelo sa môžete pohodlne oprieť. Čelá postelí pôsobia veľmi elegantne, sú veľmi praktické a dokážu upútať pozornosť.

Pri výbere manželských postelí z masívu, si môžete vybrať masív dubový, bukový, čerešňový, brezový, orechový a tiež aj masív zo smreka, alebo borovice. Na výrobu manželských postelí sa používa masív len tej najvyššej akosti tak, aby posteľ priniesla len pohodlie.

Masívne manželské postele sú veľmi obľúbené u mladých moderných ľudí a rovnako aj u starších generácií, ktoré si pochvaľujú ich príjemný prírodný vzhľad a jednoduché línie. Drevené postele je možné si zaobstarať v rôznych prevedeniach. To je ich hlavnou výhodou. Moderné masívne postele vynikajú čistými a rovnými líniami, rustikálne postele vyrobené z masívneho dreva sú charakteristické svojou mohutnosťou, vysokou kvalitou opracovania a starožitným vzhľadom.

Postele z dreva

postele z masívu

posteľ drevená rossi

Montáž postele - Inštruktážne video

jednoduchá Montáž drevenej postele - nabytokmirek.sk výrobca nábytku z masívu

montaz-postele z dreva

Navštivte nás

Postele do spálne

Masívne, drevené postele

Postele sú veľmi obľúbeným doplnkom do spální, izieb pre hostí či detských izieb. Vyrábame kvalitné postele z čistého dreva, ktoré prešli dokonalým sušením materiálu čo zabraňuje jeho pracovaniu aj po rokoch používania. Naše postele z dreva majú dizajn, štýl a sú jednotkou v na našom trhu! V našej ponuke  môžete nájsť špeciálne postele z dubu, borovice alebo smreku. Vyrábame nábytok do spálne je už len na vás aký štýl si vyberiete! Dubový masív je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou, masív smreku je pružný a cenovo veľmi priaznivý, borovicový masív je známy svojím originálnym, dizajnovým prevedením a lacnými nákladmi. V prípade potreby vieme vyrobiť aj postele na mieru, či už sa jedná o extra dĺžku 210 alebo 220 cm. Alebo extra výšku pre starších občanov. V našej ponuke si vyberie každý odporúčame nákup u výrobcu kde vždy ušetríte. 

Biela manželská posteľ 

Biela manželská posteľ

postele z dreva

Moderné drevené postele z masívu pre váš pohodlný spánok, nakupujte priamo u výrobcu a ušetríte.

Kvalitné projekty domov za výhodnu cenu časopis - rodinny-dom.sk  

Hľadáte nábytok v žiline alebo nábytok v trenčíne poradíme vám , firma nábytok mirek pôsobí aj v týchto mestách nakupujte u výrobcu a nepreplácajte 

Online Rodinný dom 

Harmonia m

 

Provensalský nábytok

101265

 

Manželské postele z masívu 

postele

 

Luxusný dubový nábytok

dubový nábytok 

Dubový nábytok z masívu sa stane ozdobou vášho interíeru.

Nábytok do obývačky

 

Go to top