Rustikálne postele sú v móde

Rustikálne postele

 

Každý z nás má svoj vlastný štýl. Nejde len o štýl v obliekaní, ale aj v bývaní. Všetci preferujeme niečo iné. Niekto sa prikláňa k modernému dizajnu, iní uprednostňujú klasiku, ďalších dokáže zaujať romantický vzhľad bývania. A práve pre vyznávačov romantiky sú rustikálne postele ako stvorené.

 

Možno si myslíte, že rustikálny nábytok sa hodí iba do chát, chalúp, alebo vidieckych domov. Ale nie, pri vhodnom výbere je možné si takýmto nábytkom zariadiť aj mestský dom, alebo byt. Rustikálny nábytok v sebe zahŕňa tradičný spôsob zariaďovania vidieckeho interiéru, ale v kombinácii s modernými prvkami súčasného bývania dokážu vytvoriť moderný a štýlový domov s nádychom romantiky, ktorý ulahodí každému oku. Práve aj preto je rustikálny štýl veľmi vhodný do spálni.

Spálne sú súkromným priestorom, v ktorom oddychujeme, naberáme nové sily a relaxujeme. Najdôležitejším kusom nábytku v spálni je samozrejme manželská posteľ. Ak obľubujete rustikálny štýl bývania, zaobstarajte si aj posteľ v tomto duchu.

Rustikálny štýl bývania prináša so sebou atmosféru domácej pohody, jemnosti a romantiky. Tento štýl pôsobí stálo a nemenne, pôsobí tak, akoby nám mal slúžiť už navždy. Rustikálny nábytok, čiže samozrejme aj rustikálne manželské postele sa vyrábajú z dreveného masívu tej najvyššej kvality. Na výrobu sa využívajú rôzne druhy masívneho dreva, ktorý vyniká svojou pevnosťou a tvrdosťou. Často sa tieto masívne postele vyrábajú z borovicového dreva, ktoré je potom povrchovo ošetrované, aby si zachovalo svoju kvalitu.

Je možné si zaobstarať manželské postele, ktoré budú mať zachovaný prírodný vzhľad dreva. U rustikálnych manželských postelí je veľmi obľúbená aj biela farba. Manželská posteľ v bielej farbe pôsobí veľmi nežne a romanticky a dodá tak Vašej spálni neopakovateľný útulný vzhľad.

Navštivte nás

Postele do spálne

Masívne, drevené postele

Postele sú veľmi obľúbeným doplnkom do spální, izieb pre hostí či detských izieb. Vyrábame kvalitné postele z čistého dreva, ktoré prešli dokonalým sušením materiálu čo zabraňuje jeho pracovaniu aj po rokoch používania. Naše postele z dreva majú dizajn, štýl a sú jednotkou v na našom trhu! V našej ponuke  môžete nájsť špeciálne postele z dubu, borovice alebo smreku. Vyrábame nábytok do spálne je už len na vás aký štýl si vyberiete! Dubový masív je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou, masív smreku je pružný a cenovo veľmi priaznivý, borovicový masív je známy svojím originálnym, dizajnovým prevedením a lacnými nákladmi. V prípade potreby vieme vyrobiť aj postele na mieru, či už sa jedná o extra dĺžku 210 alebo 220 cm. Alebo extra výšku pre starších občanov. V našej ponuke si vyberie každý odporúčame nákup u výrobcu kde vždy ušetríte. 

Biela manželská posteľ 

Biela manželská posteľ

postele z dreva

Moderné drevené postele z masívu pre váš pohodlný spánok, nakupujte priamo u výrobcu a ušetríte.

Kvalitné projekty domov za výhodnu cenu časopis - rodinny-dom.sk  

Hľadáte nábytok v žiline alebo nábytok v trenčíne poradíme vám , firma nábytok mirek pôsobí aj v týchto mestách nakupujte u výrobcu a nepreplácajte 

Online Rodinný dom 

Harmonia m

 

Provensalský nábytok

101265

 

Manželské postele z masívu 

postele

 

Luxusný dubový nábytok

dubový nábytok 

Dubový nábytok z masívu sa stane ozdobou vášho interíeru.

Nábytok do obývačky

 

Go to top