Postele zamerané na spánok

kvalitna postel

 

Vraví sa, že v posteli strávime zhruba tretinu života, preto by sme si mali pobyt v nej čo najviac spríjemniť. Tu nejde len o kvalitný matrac, alebo luxusné posteľné obliečky, ale aj o celkový tvar a veľkosť postele. Taktiež aj materiál, z ktorého je posteľ zhotovená, je veľmi dôležitý.

Medzi najvhodnejšie materiály na výrobu postelí sa považuje masívne drevo. Masív, ako materiál, je ekologický, zdravý a veľmi obľúbený u mladých ľudí, aj u staršej generácie.

Vo svojich posteliach nie len spíme, ale aj oddychujeme, prežívame príjemné chvíle s partnerom, čítame si, relaxujeme, alebo sa aj učíme. Preto musí dobrá a kvalitná posteľ spĺňať celý rad požiadaviek na kvalitu a pohodlie.

Pri spaní nám ide predovšetkým o pohodlie a zdravie. Je veľmi dôležité, aby plocha na ktorej spíme nám dostatočne vyhovovala a odpovedala všetkým zdravotným požiadavkám. Masívne postele, jednolôžkové, aj manželské postele musia spĺňať všetky požiadavky nie len na kvalitu, ale samozrejme aj pohodlie. Každá posteľ musí byť dostatočne pevná, vyrobená z masívu tej najvyššej akosti a tiež aj dostatočné veľká aby poskytovala dostatok priestoru na spanie.

Je potrebné si uvedomiť, že na kvalitu nášho spánku vplýva nie len matrac, rošt, alebo rám postele, ale samozrejme aj prostredie, v ktorom sa posteľ nachádza. Miestnosť, v ktorej spíme, čiže spálňa by mala byť veľmi dobre vetraná. Čerstvý vzduch potrebuje nie len náš organizmus ale aj masívne drevo, z ktorého sú manželské postele vyrobené. Teplota v spálni by sa mala pohybovať okolo 18°C. Nie je dobré spálňu pretápať, pretože v teplej miestnosti spánok prichádza ťažko. Ak túžite po kvalitnom a plnohodnotnom spánku každú noc, zaobstarajte si manželskú posteľ vyrobenú z masívneho dreva.

Navštivte nás

Postele do spálne

Masívne, drevené postele

Postele sú veľmi obľúbeným doplnkom do spální, izieb pre hostí či detských izieb. Vyrábame kvalitné postele z čistého dreva, ktoré prešli dokonalým sušením materiálu čo zabraňuje jeho pracovaniu aj po rokoch používania. Naše postele z dreva majú dizajn, štýl a sú jednotkou v na našom trhu! V našej ponuke  môžete nájsť špeciálne postele z dubu, borovice alebo smreku. Vyrábame nábytok do spálne je už len na vás aký štýl si vyberiete! Dubový masív je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou, masív smreku je pružný a cenovo veľmi priaznivý, borovicový masív je známy svojím originálnym, dizajnovým prevedením a lacnými nákladmi. V prípade potreby vieme vyrobiť aj postele na mieru, či už sa jedná o extra dĺžku 210 alebo 220 cm. Alebo extra výšku pre starších občanov. V našej ponuke si vyberie každý odporúčame nákup u výrobcu kde vždy ušetríte. 

Biela manželská posteľ 

Biela manželská posteľ

postele z dreva

Moderné drevené postele z masívu pre váš pohodlný spánok, nakupujte priamo u výrobcu a ušetríte.

Kvalitné projekty domov za výhodnu cenu časopis - rodinny-dom.sk  

Hľadáte nábytok v žiline alebo nábytok v trenčíne poradíme vám , firma nábytok mirek pôsobí aj v týchto mestách nakupujte u výrobcu a nepreplácajte 

Online Rodinný dom 

Harmonia m

 

Provensalský nábytok

101265

 

Manželské postele z masívu 

postele

 

Luxusný dubový nábytok

dubový nábytok 

Dubový nábytok z masívu sa stane ozdobou vášho interíeru.

Nábytok do obývačky

 

Go to top