Drevené postele pre pohodlný spánok

Drevené postele

 

Spálňa je srdcom každého bytu a posteľ je srdcom každej spálne. Ak túžite po pohodlnom a výdatnom spánku, je potrebné si zaobstarať posteľ, ktorá splní všetky požiadavky na pohodlie a kvalitu. Manželské postele sú pri zariaďovaní bytu, alebo domu veľmi dôležité.

Ich výber je zložitejší najmä kvôli tomu, že musia vyhovovať dvom ľuďom – obom partnerom. Ak túžite po kvalite, musíte investovať – uprednostnite kvalitu pred cenou a vyberte si manželskú posteľ, vyrobenú z toho najvhodnejšieho materiálu, vyberte si manželskú posteľ, ktorá je vyrobená z masívneho dreva.

Drevená posteľ vydrží svojim majiteľom slúžiť po celé generácie. Ak si vyberáte manželskú posteľ z masívu, tak pamätajte, že musí spĺňať nie len všetky Vaše požiadavky, ale aj požiadavky Vášho partnera. Každá manželská posteľ musí byť dostatočne veľká na to, aby sa v nej pohodlne vyspali obaja partneri. V malých bytoch sú samozrejme aj spálne priestorovo malé, ale posteľ musí byť dostatočne priestranná a pohodlná.

 

Je pravda, že samotná posteľ neovplyvňuje tak veľmi pohodlný spánok ako matrace, alebo rošty postelí. Ale je tiež pravda, že pri nesprávnom výbere rámu postele si môžeme privodiť zdravotné problémy. Pri výbere rámu postele je veľmi dôležitý jeho rozmer. Každé jednolôžko musí byť široké 80-100 centimetrov, aby poskytovalo dostatočné pohodlie pri spánku. Dĺžka postele býva 200 centimetrov. U manželských postelí sa šírka postele zdvojnásobuje, manželské postele sa vyrábajú prevažne vo veľkostiach 160×200, 180×200, alebo aj 200×200 centimetrov. To závisí prevažne od priestorových možností v spálni a tiež aj od fyzických vlastností partnerov, ktorí budú túto manželskú posteľ spolu zdieľať.

Postele z dreva sa hodia do každej domácnosti, či už uprednostňujete moderný štýl v bývaní, alebo dávate prednosť skôr klasike.

Navštivte nás

Postele do spálne

Masívne, drevené postele

Postele sú veľmi obľúbeným doplnkom do spální, izieb pre hostí či detských izieb. Vyrábame kvalitné postele z čistého dreva, ktoré prešli dokonalým sušením materiálu čo zabraňuje jeho pracovaniu aj po rokoch používania. Naše postele z dreva majú dizajn, štýl a sú jednotkou v na našom trhu! V našej ponuke  môžete nájsť špeciálne postele z dubu, borovice alebo smreku. Vyrábame nábytok do spálne je už len na vás aký štýl si vyberiete! Dubový masív je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou, masív smreku je pružný a cenovo veľmi priaznivý, borovicový masív je známy svojím originálnym, dizajnovým prevedením a lacnými nákladmi. V prípade potreby vieme vyrobiť aj postele na mieru, či už sa jedná o extra dĺžku 210 alebo 220 cm. Alebo extra výšku pre starších občanov. V našej ponuke si vyberie každý odporúčame nákup u výrobcu kde vždy ušetríte. 

Biela manželská posteľ 

Biela manželská posteľ

postele z dreva

Moderné drevené postele z masívu pre váš pohodlný spánok, nakupujte priamo u výrobcu a ušetríte.

Kvalitné projekty domov za výhodnu cenu časopis - rodinny-dom.sk  

Hľadáte nábytok v žiline alebo nábytok v trenčíne poradíme vám , firma nábytok mirek pôsobí aj v týchto mestách nakupujte u výrobcu a nepreplácajte 

Online Rodinný dom 

Harmonia m

 

Provensalský nábytok

101265

 

Manželské postele z masívu 

postele

 

Luxusný dubový nábytok

dubový nábytok 

Dubový nábytok z masívu sa stane ozdobou vášho interíeru.

Nábytok do obývačky

 

Go to top