Dobrá manželská posteľ

kvalitna masívna posteľ

 

Ak túžite po novom nábytku, sťahujete sa, alebo zariaďujete svoj nový dom, určite chcete nájsť taký nábytok, ktorý s Vami vydrží celé roky, či dokonca desaťročia. Ak chcete vlastniť nábytok, ktorý Vám vydrží skutočne naozaj dlho, zaobstarajte si nábytok vyrobený z masívneho dreva.

 

Manželské postele vyrobené z dreveného masívu sú stále veľmi obľúbené u zákazníkov všetkých vekových kategórií. Manželské postele, alebo jednolôžkové postele sú súčasťou našich každodenných životov, preto by mali zodpovedať aj dostatočnej kvalite. Manželské postele vyrobené z masívneho dreva sú preto ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí uprednostňujú kvalitu pred cenou.
Manželské postele spĺňajú všetky požiadavky na účel aj kvalitu aj dizajnovo vyzerajú veľmi dobre. Príjemný vzhľad masívneho dreva, ktoré je povrchovo upravované, ani po mnohých rokoch nestráca na kvalite. Dobrá manželská posteľ vyrobená z masívu vyniká svojou pohodlnosťou aj moderným dizajnom. Je samozrejme možné si zaobstarať masívnu posteľ, ktorá je vyrobená v rustikálnom štýle, ktorá pôsobí starožitne.

Masívne manželské postele sú vďaka rozličnej štruktúre dreva vždy jedinečné. Masív poskytuje tiež možnosť namorenia. Je len na Vás, či si vyberiete posteľ v prírodnom svetlom odtieni dreva, alebo necháte zmeniť jeho farbu na tmavšiu, respektíve bielu, čo je veľmi in u manželských postelí v rustikálnom dizajne. Z masívu je možné vyrobiť každý kus nábytku a tak je možné si masívnym nábytkom zariadiť celý dom, alebo byt. Z masívneho dreva sa často krát vyrába aj nábytok na mieru, čo využívajú najmä majitelia menších bytov.

Každá dobrá manželská posteľ poskytuje dostatok pohodlia a priestoru pre dvoch ľudí, rám postele je pevný, kvalitne opracovaný a vyrobený z toho najkvalitnejšieho masívneho dreva.

Navštivte nás

Postele do spálne

Masívne, drevené postele

Postele sú veľmi obľúbeným doplnkom do spální, izieb pre hostí či detských izieb. Vyrábame kvalitné postele z čistého dreva, ktoré prešli dokonalým sušením materiálu čo zabraňuje jeho pracovaniu aj po rokoch používania. Naše postele z dreva majú dizajn, štýl a sú jednotkou v na našom trhu! V našej ponuke  môžete nájsť špeciálne postele z dubu, borovice alebo smreku. Vyrábame nábytok do spálne je už len na vás aký štýl si vyberiete! Dubový masív je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou, masív smreku je pružný a cenovo veľmi priaznivý, borovicový masív je známy svojím originálnym, dizajnovým prevedením a lacnými nákladmi. V prípade potreby vieme vyrobiť aj postele na mieru, či už sa jedná o extra dĺžku 210 alebo 220 cm. Alebo extra výšku pre starších občanov. V našej ponuke si vyberie každý odporúčame nákup u výrobcu kde vždy ušetríte. 

Biela manželská posteľ 

Biela manželská posteľ

postele z dreva

Moderné drevené postele z masívu pre váš pohodlný spánok, nakupujte priamo u výrobcu a ušetríte.

Kvalitné projekty domov za výhodnu cenu časopis - rodinny-dom.sk  

Hľadáte nábytok v žiline alebo nábytok v trenčíne poradíme vám , firma nábytok mirek pôsobí aj v týchto mestách nakupujte u výrobcu a nepreplácajte 

Online Rodinný dom 

Harmonia m

 

Provensalský nábytok

101265

 

Manželské postele z masívu 

postele

 

Luxusný dubový nábytok

dubový nábytok 

Dubový nábytok z masívu sa stane ozdobou vášho interíeru.

Nábytok do obývačky

 

Go to top