Výdatný spánok v novej manželskej posteli

postele z masivu

 

Láska, svadba, manželstvo – klasická postupnosť v živote u mnohých z nás. S manželstvom súvisí aj spoločné bývanie a samozrejme aj výber nábytku. Pri zariaďovaní bytu, alebo domu si dávame záležať na každej z izieb, ale spálňa býva pre nás zvyčajne najpodstatnejšia.

 

Spálňa je súkromným a osobným priestorom, do ktorého nepozývame priateľov, dokonca ani rodinu. Je to miesto, kde sa chcem cítiť príjemne, oddýchnuť si, zrelaxovať a stráviť príjemné chvíle so svojou polovičkou. Preto je veľmi dôležité, ako si svoju spálňu zariadime.

Možno uprednostňujete klasiku, možno máte radi moderný štýl bývania, alebo skôr romantiku, jedno je však podstatné – je potrebné si vybrať kvalitnú manželskú posteľ, ktorá bude vyhovovať rovnako Vám, ako aj Vášmu partnerovi.

Práve posteľ je najpodstatnejším kusom nábytku v spálni. Tvorí základ, ktorý musí vyhovovať obom partnerom. Každá manželská posteľ musí zabezpečiť kvalitný spánok, a tak spĺňať všetky základné požiadavky na funkčnosť, účelnosť a pohodlie.Rovnako však aj dizajn postelí je veľmi dôležitý, v krajšej posteli sa nám spí omnoho lepšie. Manželské postele z masívu sa vyrábajú v troch základných šírkach – 140, 160, 180 cm. Dĺžka postele je väčšinou rovných 200 cm. Masívne manželské postele je možné si nechať vyrobiť aj na mieru.

Spánok je hlavným nástrojom, ktorý naše telo využíva na regeneráciu, preto vlastniť kvalitnú posteľ je veľmi dôležité. Dobrá manželská posteľ poskytuje dokonalé pohodlie pri spánku a tiež sa dizajnovo hodí do našej spálne.

Manželská posteľ vyrobená z toho najkvalitnejšieho masívu vyniká veľmi jedinečným šarmom a prináša do každej spálne nádych komfortu a luxusu. Ak si zariaďujete svoju spálňu, zaobstarajte si masívnu manželskú posteľ. Jej kvalita, pevnosť a pekný vzhľad prinesú do vašej spálne neskutočne príjemnú atmosféru.

Navštivte nás

Postele do spálne

Masívne, drevené postele

Postele sú veľmi obľúbeným doplnkom do spální, izieb pre hostí či detských izieb. Vyrábame kvalitné postele z čistého dreva, ktoré prešli dokonalým sušením materiálu čo zabraňuje jeho pracovaniu aj po rokoch používania. Naše postele z dreva majú dizajn, štýl a sú jednotkou v na našom trhu! V našej ponuke  môžete nájsť špeciálne postele z dubu, borovice alebo smreku. Vyrábame nábytok do spálne je už len na vás aký štýl si vyberiete! Dubový masív je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou, masív smreku je pružný a cenovo veľmi priaznivý, borovicový masív je známy svojím originálnym, dizajnovým prevedením a lacnými nákladmi. V prípade potreby vieme vyrobiť aj postele na mieru, či už sa jedná o extra dĺžku 210 alebo 220 cm. Alebo extra výšku pre starších občanov. V našej ponuke si vyberie každý odporúčame nákup u výrobcu kde vždy ušetríte. 

Biela manželská posteľ 

Biela manželská posteľ

postele z dreva

Moderné drevené postele z masívu pre váš pohodlný spánok, nakupujte priamo u výrobcu a ušetríte.

Kvalitné projekty domov za výhodnu cenu časopis - rodinny-dom.sk  

Hľadáte nábytok v žiline alebo nábytok v trenčíne poradíme vám , firma nábytok mirek pôsobí aj v týchto mestách nakupujte u výrobcu a nepreplácajte 

Online Rodinný dom 

Harmonia m

 

Provensalský nábytok

101265

 

Manželské postele z masívu 

postele

 

Luxusný dubový nábytok

dubový nábytok 

Dubový nábytok z masívu sa stane ozdobou vášho interíeru.

Nábytok do obývačky

 

Go to top