Manželské postele nie len pre manželov

manzelske postele

Pri zariaďovaní nového domu, alebo bytu sa snažíme každú izbu vyšperkovať do najmenších detailov. Dômyselne vyberáme každý kus nábytku tak, aby spĺňal svoj účel a samozrejme aj dobre vyzeral. Chceme mať byty, ktoré budú vkusné, moderné a útulné.

Túžime po priestore, ktorý by pôsobil čarovne, prinášal nám úsmev na tvár a navodzoval pocit pokoja. Takýto domov dosiahneme, ak si byt, alebo dom, zariadime nábytkom, vyrobeným z masívneho dreva.

Z masívneho dreva je možné vyrobiť každý kus nábytku, od zariadenia do kuchyne, jedálne, obývacej izby, až po spálňový nábytok. V spálni je najdôležitejším kusom nábytku posteľ. Kvalitná manželská posteľ má byť dostatočne veľká, pohodlná, pevná a dizajnovo prepracovaná tak, aby sa svojim vzhľadom hodila k ostatnému zariadeniu v spálni.

Rovnako ako všetky súčasti interiéru, tak aj manželské postele podliehajú módnym trendom. Avšak manželské postele vyrobené z masívneho dreva boli moderné vždy a vždy aj budú, vďaka svojej flexibilnosti. Výhodou manželských postelí vyrobených z masívneho dreva je to, že sa hodia do moderne zariadených bytov a spálni a rovnako aj do spálni zariadených v klasickom duchu. Dajú sa vyrobiť v rôznych dizajnoch, vďaka čomu môžete mať doma aj napríklad rustikálnu manželskú posteľ, ktorá prinesie do vašej spálne nežnosť a tú správnu dávku romantiky.
Moderné postele do spálne

Každá posteľ z masívu, či už ide o moderný, alebo rustikálny kus, pôsobí honosne, pevne a luxusne. A tak bude pôsobiť aj Vaša spálňa. Krása a štýl – tu sú dva hlavné prvky, ktoré so sebou masívne postele prinášajú.

Manželské postele vyrobené z masívu sú vhodné nie len pre manželské páry, ale pre všetkých, ktorí vyhľadávajú pohodlie a luxus. Zaobstarávajú si ich aj jednotlivci, ktorí majú radi v posteli dostatok priestoru.

Navštivte nás

Postele do spálne

Masívne, drevené postele

Postele sú veľmi obľúbeným doplnkom do spální, izieb pre hostí či detských izieb. Vyrábame kvalitné postele z čistého dreva, ktoré prešli dokonalým sušením materiálu čo zabraňuje jeho pracovaniu aj po rokoch používania. Naše postele z dreva majú dizajn, štýl a sú jednotkou v na našom trhu! V našej ponuke  môžete nájsť špeciálne postele z dubu, borovice alebo smreku. Vyrábame nábytok do spálne je už len na vás aký štýl si vyberiete! Dubový masív je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou, masív smreku je pružný a cenovo veľmi priaznivý, borovicový masív je známy svojím originálnym, dizajnovým prevedením a lacnými nákladmi. V prípade potreby vieme vyrobiť aj postele na mieru, či už sa jedná o extra dĺžku 210 alebo 220 cm. Alebo extra výšku pre starších občanov. V našej ponuke si vyberie každý odporúčame nákup u výrobcu kde vždy ušetríte. 

Biela manželská posteľ 

Biela manželská posteľ

postele z dreva

Moderné drevené postele z masívu pre váš pohodlný spánok, nakupujte priamo u výrobcu a ušetríte.

Kvalitné projekty domov za výhodnu cenu časopis - rodinny-dom.sk  

Hľadáte nábytok v žiline alebo nábytok v trenčíne poradíme vám , firma nábytok mirek pôsobí aj v týchto mestách nakupujte u výrobcu a nepreplácajte 

Online Rodinný dom 

Harmonia m

 

Provensalský nábytok

101265

 

Manželské postele z masívu 

postele

 

Luxusný dubový nábytok

dubový nábytok 

Dubový nábytok z masívu sa stane ozdobou vášho interíeru.

Nábytok do obývačky

 

Go to top