postel z dreva

Moderný dubový nábytok

komoda dub

 

Elegancia a luxus sú veľmi často používané slová prevažne u mladých ľudí. Prevažne mladý ľudia túžia zariadiť svoj interiér v modernom štýle. Práve preto vyhľadávajú nábytok, ktorý už na prvý pohľad o sebe prezradí, že práve on patrí do kolekcie nadčasového dizajnu. Týmto nábytkom je moderný dubový nábytok.

 


Práve moderný dubový nábytok predstavuje nadčasový dizajn a eleganciu v jednom. Predstavuje štýl nábytku, ktorým dokonale zariadite kompletne váš interiér a vytvoríte tak jednotnú harmóniu a dokonalý celok.

Moderný dubový nábytok predstavuje elegantné vitíny rôzneho druhu, luxusné sekretáre, komódy, televízne stolíky, konferečné stolíky, či mnoho iných druhov nábytku.

Svojim opracovaním a pevnosťou dubového dreva je zárukou dokonalej kvality, ktorú budete môcť využívať deň čo deň.

Vyberte si aj nábytok z kolekcie moderný dubový nábytok a zariadte si svoj interiér v duchu moderného dizajnu, ktorý osloví zaručene každého.

Ponúkame

Navštivte nás

Postele do spálne

Masívne, drevené postele

Postele sú veľmi obľúbeným doplnkom do spální, izieb pre hostí či detských izieb. Vyrábame kvalitné postele z čistého dreva, ktoré prešli dokonalým sušením materiálu čo zabraňuje jeho pracovaniu aj po rokoch používania. Naše postele z dreva majú dizajn, štýl a sú jednotkou v na našom trhu! V našej ponuke  môžete nájsť špeciálne postele z dubu, borovice alebo smreku. Vyrábame nábytok do spálne je už len na vás aký štýl si vyberiete! Dubový masív je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou, masív smreku je pružný a cenovo veľmi priaznivý, borovicový masív je známy svojím originálnym, dizajnovým prevedením a lacnými nákladmi. V prípade potreby vieme vyrobiť aj postele na mieru, či už sa jedná o extra dĺžku 210 alebo 220 cm. Alebo extra výšku pre starších občanov. V našej ponuke si vyberie každý odporúčame nákup u výrobcu kde vždy ušetríte. 

Biela manželská posteľ 

Biela manželská posteľ

postele z dreva

Moderné drevené postele z masívu pre váš pohodlný spánok, nakupujte priamo u výrobcu a ušetríte.

Kvalitné projekty domov za výhodnu cenu časopis - rodinny-dom.sk  

Hľadáte nábytok v žiline alebo nábytok v trenčíne poradíme vám , firma nábytok mirek pôsobí aj v týchto mestách nakupujte u výrobcu a nepreplácajte 

Online Rodinný dom 

Harmonia m

 

Provensalský nábytok

101265

 

Manželské postele z masívu 

postele

 

Luxusný dubový nábytok

dubový nábytok 

Dubový nábytok z masívu sa stane ozdobou vášho interíeru.

Nábytok do obývačky

 

Go to top