postel z dreva

Kvalitné postele – postele z masívu

kvalitne postele

 

Sú pevné, kvalitné, vydržia slúžiť neuveriteľne mnoho rokov, dizajnovo sa hodia do každej spálne a uspokoja potreby aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Prirodzená kresba dreva očarí každého a vďaka svojmu dizajnu dokáže osloviť nespočetne mnoho ľudí.

 

Drevo sa na výrobu nábytku využíva už mnoho rokov, dokonca storočí. Z masívu sa vyrábajú nie len manželské postele, ale všetky kusy nábytku, ktorými je možné zariadiť celý dom. Nábytok z dreva prináša do našich domovov akýsi nádych prírody. Manželské postele vyrobené z dreveného masívu je možné umiestniť do akejkoľvek spálne, či už ju máte zariadenú v klasickom, alebo modernom štýle. Masívna manželská posteľ z dreva sa stane ozdobou každej spálne.Drevo, ako materiál na výrobu, dokáže slúžiť aj ako indikátor zdravého bývania. Aj sa drevo krúti, zosychá, alebo má tendenciu praskať, značí to, že bývame v prostredí, ktoré má vysokú, respektíve nízku relatívnu vlhkosť vzduchu, čo je škodlivé aj pre ľudský organizmus.

Postele z masívneho dreva sú veľmi obľúbené. Masív je nadčasový materiál, už celé storočia sa využíva na výrobu toho najkvalitnejšieho nábytku. Vďaka svojej vysokej kvalite vydržia slúžiť mnoho rokov. Masív ani rokmi nestráca na svojej kvalite. Manželské postele vyrobené z masívneho dreva patria medzi najkvalitnejšie postele. Na výrobu sa používa často dubové drevo. Ide však tú drahšiu variantu masívnych manželských postelí. Lacnejší masív predstavuje borovica alebo smrek, ktoré sú na výrobu posteli rovnako vhodné ako dubové drevo. Výhodou masívnych postelí je, že je možné si ich nechať vyrobiť podľa vlastných predstáv a priestorových možností v spálni na mieru.

Ponúkame

Navštivte nás

Postele do spálne

Masívne, drevené postele

Postele sú veľmi obľúbeným doplnkom do spální, izieb pre hostí či detských izieb. Vyrábame kvalitné postele z čistého dreva, ktoré prešli dokonalým sušením materiálu čo zabraňuje jeho pracovaniu aj po rokoch používania. Naše postele z dreva majú dizajn, štýl a sú jednotkou v na našom trhu! V našej ponuke  môžete nájsť špeciálne postele z dubu, borovice alebo smreku. Vyrábame nábytok do spálne je už len na vás aký štýl si vyberiete! Dubový masív je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou, masív smreku je pružný a cenovo veľmi priaznivý, borovicový masív je známy svojím originálnym, dizajnovým prevedením a lacnými nákladmi. V prípade potreby vieme vyrobiť aj postele na mieru, či už sa jedná o extra dĺžku 210 alebo 220 cm. Alebo extra výšku pre starších občanov. V našej ponuke si vyberie každý odporúčame nákup u výrobcu kde vždy ušetríte. 

Biela manželská posteľ 

Biela manželská posteľ

postele z dreva

Moderné drevené postele z masívu pre váš pohodlný spánok, nakupujte priamo u výrobcu a ušetríte.

Kvalitné projekty domov za výhodnu cenu časopis - rodinny-dom.sk  

Hľadáte nábytok v žiline alebo nábytok v trenčíne poradíme vám , firma nábytok mirek pôsobí aj v týchto mestách nakupujte u výrobcu a nepreplácajte 

Online Rodinný dom 

Harmonia m

 

Provensalský nábytok

101265

 

Manželské postele z masívu 

postele

 

Luxusný dubový nábytok

dubový nábytok 

Dubový nábytok z masívu sa stane ozdobou vášho interíeru.

Nábytok do obývačky

 

Go to top